Kampus Erkek Öğrenci Apartı

2010 yılında faaliyete başlayan yurdumuz; başarının çalışma şartlarıyla doğrudan bağlantılı olduğunun bilinci içerisinde, tecrübeli yönetimi, güleryüzlü personeliyle kendini tercih edenlere en iyi hizmeti vererek öğrencilerine rahat, huzurlu, sıcak ve güvenli ortam sağlamayı amaçlamaktadır.
1  ve 2 kişilik ferah odaları, doğalgazlı merkezi ısıtma sistemi, wireless (kablosuz) internet bağlantısı gibi imkanlarının yanı sıra , TV Oturma Salonu, Dairelerde mutfak ve gereçleri,Çamaşır makinesi ile öğrencilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır.

Yurdumuz, güvenlik açısından son derece güvenli olup, 24 saat güvenlik kameraları ile kayıt altına alınmaktadır. Yurdumuzun giriş kapısındaki şifreli kapı güvenlik sistemi ile yurt öğrencilerimizin dışında hiçbir kimse yurda alınmamaktadır. Ayrıca 24 saat yurdumuzda olan personellerimiz tarafından gerekli tüm güvenlik önemleri alınmaktadır.

2018-2019 ÖĞRENİM YILI FİYAT LİSTEMİZ

500 TL ile 600 TL arasında değişen fiyatlar…

– Üniversitemizin başladığı 9.ayla, kapandığı 6.ay arası 10 aylık ödeme alınmaktadır
.
– Her tür oda tipinden kişi başı 400 TL depozito alınmaktadır.

– Peşin ödemelerde %10 indirim yapılmaktadır.

– Kredi Kartı ile ödeme imkanı mevcuttur.

Yurdumuzun ücretsiz imkanları yukarıdaki fiyatlarımıza dahildir. Yurdumuzun ücretsiz imkanları; 24 saat sıcak su, ısınma, sınırsız internet (adil kullanım kotası olmaksızın), kesintisiz elektrik, ortak kullanım alanlarının günlük temizliği (nevresim ve yorgan tarafımızdan verilmektedir.)